contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

ВЕЛОСИПЕД МАКС АЛПИНЕ 4.0 СИН 27.5″

11,990.00ден 11,300.00ден

Категорија:

Опис

Алуминиумски рам
Големина на рам: 19″
Големина на тркала: 27,5″
Алуминиумски управувач 620х2,2Т
Алуминиумски стем Н=40
Дупли алуминиумски бандажи
Алуминиумски предни и задни кочници V-brake
Полу алиминиумски “two-fingers” рачки за кочници
Висококвалитетна Касетна средна осовина
Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач
Среден SHIMANO ТOURNEI менувач
Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач
Шифтери SHIMANO
Предна вилушка со амортизер
21 брзини
Алуминиумски педали со лагери
Висококвалитетно седиште “Vadar”
Висококвалитетни гуми “Wanda”

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВЕЛОСИПЕД МАКС АЛПИНЕ 4.0 СИН 27.5″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани