contact@groskomerc.com.mk   075304596
Продажба!

ВЕЛОСИПЕД МАКС МИСИ 4.0 ПИНК 24″

6,990.00ден 6,640.00ден

Категорија:

Опис

Метален рам
Големина на рам: 15″
Големина на тркала: 24″
Дупли алуминиумски бандажи
Метални предни и задни V-brake кочници
Полу алиминиумски “two-fingers” рачки за кочници
Брзини:18
Педали со дијамaнтски облик и лагери
Висококвалитетно седиште “Vadеr”
Висококвалитетни гуми “Wanda”

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВЕЛОСИПЕД МАКС МИСИ 4.0 ПИНК 24″”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани