contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Моноблок Star

9,850.00ден

Моноблок изработен од А класа порцелан и бакелитен капак со Soft close механизам

Опис

Моноблок изработен од А класа порцелан и бакелитен капак со Soft close механизам
Димензии:665x375x820mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Star”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани