contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Бојлер 100l Fabbygo

5,990.00ден 5,490.00ден

Категорија:

Опис

Моќност 2kw
Автоматска регулација
Емајлиран казан
Термометар
Индикатор
3 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Бојлер 100l Fabbygo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани