contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Sale!

ВЕЛОСИПЕД МАКС АЛПИНЕ 4.0 СИН 27.5″

11,990.00ден 11,300.00ден

Description

Алуминиумски рам
Големина на рам: 19″
Големина на тркала: 27,5″
Алуминиумски управувач 620х2,2Т
Алуминиумски стем Н=40
Дупли алуминиумски бандажи
Алуминиумски предни и задни кочници V-brake
Полу алиминиумски “two-fingers” рачки за кочници
Висококвалитетна Касетна средна осовина
Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач
Среден SHIMANO ТOURNEI менувач
Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач
Шифтери SHIMANO
Предна вилушка со амортизер
21 брзини
Алуминиумски педали со лагери
Висококвалитетно седиште “Vadar”
Висококвалитетни гуми “Wanda”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ВЕЛОСИПЕД МАКС АЛПИНЕ 4.0 СИН 27.5″”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани