contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Висечка вц школка Crystal

3,900.00ден

Димензии: 490x360x380mm
PVC капак
Опција со таре

Опис

Висечка школка изработена од прва класа порцелано, со PVC капак.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Висечка вц школка Crystal”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани