contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Висечка вц школка Luna Hygiene

9,950.00ден

Висечка школка изработена од прва класа порцелано, со бакелитен капак со Soft close механизам. Специјален систем на исткување на вода кој нуди идеално чистење и хигиена во вц школката.

Опис

Димензии:515x355x380mm
Бакелит капак/SOFT
Опција со таре

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Висечка вц школка Luna Hygiene”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани