contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Висечка вц школка Star

7,650.00ден

Висечка школка изработена од прва класа порцелан, со бакелитен капак со Soft close механизам.

Опис

Димензии:515x355x360mm
Бакелит капак/SOFT
Опција со таре

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Висечка вц школка Star”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани