contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

ФРИЖИДЕР ВОКС КК 3501

18,490.00ден 16,990.00ден

Опис

Енергетска класа А +
Капацитет:318
Бруто капацитет 228l
Нето капацитет 90l
Висина 185 см
Димензии (Ш x Д x В) 60 x 60 x 185 см
Антибактериска заштита
Стаклени полици:3 
Сад за зеленчук 
Сад за маргарин и сирење 
Осветлена внатрешност
Прилагодливи прегради на врата:4
Боја: бела

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ФРИЖИДЕР ВОКС КК 3501”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани