contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

ВОКС WМ 552

10,990.00ден 9,990.00ден

Опис

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОКС ЊМ 552
Капацитет: 5кгр
Број на вртежи на центрифугата: 500 вртежи/минута;
Електронска контрола
Енергетска клсса: А+
Класа на перење: А
Програми 15
Сервисна дијагностика
Димензии: 85×60×51 см

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВОКС WМ 552”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани