contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

ГРЕАЛКА ДИНАМИК 1200w

990.00ден 740.00ден

Опис

Moќност: 1200 W
2 јачини: 400W/1200W
Автоматска регулација на температурата
Термостат
Заштита од прегревање
Сигнална лампа
Боја: бела

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ГРЕАЛКА ДИНАМИК 1200w”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани