contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Метална конвектор греалка 2000W

1,690.00ден

Опис

Грејна моќ 750W/1250W/2000W
Ротационен прекинувач
Прилагодлив термостатот
Безбедно термичко исклучување
Заштита од прегревање
Индикаторско светло
Вградени рачки за носење
Самостојна или монтирана на ѕид
24-часовен тајмер
Турбо вентилатор (опционално)
Метален дизајн

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Метална конвектор греалка 2000W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани