contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Мијалник 210

2,950.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 455x455x170cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мијалник 210”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани