contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Мијалник 213

2,950.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 600x390x180cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мијалник 213”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани