contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

МИЈАЛНИК CERASTYLE BELLA

6,990.00ден 6,290.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 70×44.5cm
10 Години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МИЈАЛНИК CERASTYLE BELLA”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани