contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

МИЈАЛНИК CERASTYLE ELIT

3,775.00ден 3,390.00ден

60cm – 3390 ден.
70cm – 3750 ден.
80cm – 4490 ден.
90cm – 5090 ден.
100cm – 5590 ден.

 

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
10 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МИЈАЛНИК CERASTYLE ELIT”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани