contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

МИЈАЛНИК CERASTYLE LAL 48

3,750.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 48x48cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “МИЈАЛНИК CERASTYLE LAL 48”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани