contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Мијалник Cerastyle Lal 60

3,700.00ден

Опис

Надграден мијалник за над плоча или мебел
Димензии: 59.5x42x14,5cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мијалник Cerastyle Lal 60”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани