contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Моноблок Туркуаз Ноура

9,200.00ден 7,990.00ден

Категорија: Tag:

Опис

БАКЕЛИТ SOFT КАПАК
ДИМЕНЗИИ: 62X40X76CM
Симплон: 20cm
Опција со таре

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Туркуаз Ноура”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани