contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Моноблок Туркуаз Ова

6,260.00ден 5,350.00ден

Категорија: Tag:

Опис

ПВЦ SOFT КАПАК
ДИМЕНЗИИ: 69X39X75.5CM
Симплон: 20cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Туркуаз Ова”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани