contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Моноблок 0863 Хигиенски

12,900.00ден

Специјален дизајн на испирање на водата кој не дозволува создавање на штетни наслаги
Бакелитен капак со софт механизам
Симплон на 25см

Категорија: Tag:

Опис

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 0863 Хигиенски”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани