contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Моноблок 2022

4,950.00ден

Опис

Моноблок изработен од А класа порцелан и PP вц капак со амортизер

Димензии

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 2022”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани