contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Моноблок 2060

5,950.00ден

Моноблок изработен од А класа порцелан и PP вц капак со амортизер

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 650x370x785mm
Симплон: 25cm
Балтик: 18cm
Цена со бакелит капак софт затварање: 6.890 денари

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок 2060”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани