contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Нож сет 6/1

160.00ден

sigma

Опис

Сет ножеви инокс/дрво
6 парчиња

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Нож сет 6/1”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани