contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ БР СО РЕРНА

14,690.00ден 12,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Трајна печка на жар
Димензии: 500x450x1000 мм
Нето тежина: 98 кг
Тежина на глинени тули: 38 кг
Тежина на леано железо: 3 кг
Моќност: 10-12 KW

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ БР СО РЕРНА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани