contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ

11,490.00ден 10,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Трајно жаречки камин
Моќност: 7-8 KW
Лиена врата и плотна
Димензии на каминот во мм: 400х470х930
Тежина на каминот: 60 kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ПЕЧКА НА ДРВА БЛИСТ ЖАР БЕЖ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани