contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Печка на дрва Blist Ekonomik LM

5,790.00ден 4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Tрајно жаречка печка
Моќност: 5-7 KW
Челична врата и плотна
Димензии на каминот во мм: 330x360x930
Тежина на каминот: 38 kg

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Печка на дрва Blist Ekonomik LM”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани