contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Регулар 46 Елегант

15,690.00ден

Нема на залиха

Опис

Капаците 5kw
Димензии на рерна во мм в/ш/д 185x460x485
Пречник на димен отвор 120мм (два отвори)
Волумен на загревање 65м3
Површина на загревање 25м2
Тежина 103кг
Димензии: 850х915х565мм

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Регулар 46 Елегант”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани