contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

СЕЦКО МАКС МС 320

1,200.00ден

Категорија: Tag:

Опис

Моќност: 320W
Стаклен сад со капацитет од 1Л
Брзини:1
Сечила од нерѓосувачки челик

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани