contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Туш врата NOVA SP960/90cm

7,990.00ден

Туш параван  90x185cm

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 90x185cm (min 90cm – max 96cm)
  • Дебелина на стакло 5mm
  • Прозирно калено стакло
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)
  • Напомена: цената важи само за параванот

 

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Туш врата NOVA SP960/90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани