contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Туш кабина 8133/8134

10,200.00ден

Туш када со кабина
Димензии: 80x120x203cm
Висина на када: 30cm

Description

Туш када со кабина со димензии: 80x120x203cm
30cm висина на акрилна када со простор за седење. Туш кабината е изработена од матирани алуминиумски лајсни и сјајни рачки и калено мат стакло со дебелина од 5mm.
Потекло: Кина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Туш кабина 8133/8134”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани