contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Фен GRUNDIG HD 6862

1,790.00ден

Опис

• Фен за коса
• Моќност:2000W
• 3 темпераури
• 2 Брзини
• Јонизација
• Турбо функција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фен GRUNDIG HD 6862”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани