contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Фиксно стакло SX1040/90cm

9,700.00ден

Туш параван NOVA 90x200cm

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 90x200cm
  • Дебелина на стакло 8mm
  • Прозирно калено стакло
  • Два ѕидни профила кои овозможуваат идеално фиксирање на стаклото
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фиксно стакло SX1040/90cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани