contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Челен параван SP200/140cm

10,450.00ден

Челен параван 140x190cm

Нема на залиха

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 140x190cm
  • Дебелина на стакло 6mm
  • Прозирно калено стакло
  • Лизгачка врата со метални тркалца и челична рачка
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)
  • Напомена: цената важи само за параванот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Челен параван SP200/140cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани