contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

ВЦ четка инокс стандард

325.00ден

Опис

Материјал: Месинг 430SS и пластична рачка
Шифра: 489
7 години гаранција
Потекло: Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “ВЦ четка инокс стандард”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани