contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Anka 80

15,790.00ден

Категорија:

Опис

Мебел за купатило изработен од медијапан
Димензии на долен елемент: 770х520mm
Димензии на огледало: 800x170mm
Боја: антрацит/бела
Фиоки со софт механизам
Во цената не е вклучен висечкиот мебел столб

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани