contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Arona 130

8,690.00ден

Акрилна седечка када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 130x70x55cm
Производител: Shower
Потекло: Турцијa

Опис

Акрилна седечка када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 130x70x55cm
Производител: Shower
Потекло: Турцијa
Напомена: цената е само за када без масажери

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Arona 130”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани