contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

BEKO RDSA 240 K20 S

14,390.00ден 13,290.00ден

Опис

• Комбиниран фрижидер
• Автоматско одмрзнување
• Енергетска класа:A+
• Нето капацитет:223L
• Капацитет на фрижидерот:177L
• Капацитет на замрзнувачот:46L
• Капацитет на замрзнување:4kg/24h
• Потрошувачка на енергија дневно:0.619kWh
• Потрошувачка на енергија годишно:226kWh
• Ниво на бучава:40dB
• Димензии:147x54x60cm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “BEKO RDSA 240 K20 S”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани