contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Genova 65

9,750.00ден

  • Тоалета Genova 65cm
  • 100% изработена од медијапан со ПВЦ заштита

Категорија: Tags: ,

Опис

  • Тоалета Genova 65cm
  • 100% изработена од медијапан со ПВЦ заштита
  • Производител: Fiero Banyo
  • 2 години гаранција на мебел
  • Бела боја
  • Со вградена лед сијалица и штекер
  • Потекло: Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Genova 65”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани