contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Marisa 70×100

5,350.00ден

Акрилна туш када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 70x100x18cm
Производител: Shower
Потекло: Турцијa

Опис

Акрилна туш када со демонтажна маска и ногарки.
Димензии 70x100x18cm
Производител: Shower
Потекло: Турцијa
5 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Marisa 70×100”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани