contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Моноблок Prizma

4,990.00ден

Моноблок изработен од А класа порцелан и PVC капак

Опис

Димензии: 675x360x785mm
Симплон на 21,5cm
Балтик на 18cm
Опција со таре
Потекло : Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Prizma”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани