contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715
Продажба!

Моноблок Tuana

6,990.00ден 6,290.00ден

Цена со бакелитен капак со софт механизам – 7,790 денари.

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 620x365x775mm
Бакелит капак
Симплон на 21,5см
Балтик на 19см
Потекло : Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Моноблок Tuana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани