contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

NOVA FRAMELESS SS390

17,390.00ден

Туш параван NOVA frameless 90x90x190cm

Опис

  • Димензии: 90x90x190cm
  • Дебелина на стакло 6mm
  • Прозирно калено стакло
  • Лизгачка врата со метални тркалца и челична рачка
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)
  • Напомена: цената важи само за параванот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “NOVA FRAMELESS SS390”

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани