contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Nova frameless SS850/120

16,950.00ден

Туш параван NOVA frameless 120x80x190cm

Опис

  • Димензии: 120x80x190cm
  • Дебелина на стакло 6mm
  • Прозирно калено стакло
  • Лизгачка врата со метални тркалца и челична рачка
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Nova frameless SS850/120”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани