contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

NOVA SN980/90×90

12,250.00ден

Туш параван  90x90x185cm

Категорија: Tag:

Опис

  • Димензии: 90x90x185cm
  • Дебелина на стакло 6mm
  • Прозирно калено стакло
  • Врата со две метални рачка
  • Се монтира во двата правци (реверзибилна)
  • Напомена: цената важи само за параванот

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “NOVA SN980/90×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани