contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Prizma 55

2,540.00ден

Мијалник со чизма од 1 класа порцелан со 10 години гаранција

Опис

  • Димензии: 555x450x830mm
  • Потекло: Турција
  • 10 години гаранција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Prizma 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани