contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Roca Victoria

9,150.00ден

Категорија:

Опис

Димензии:
Должина: 360 mm.
Ширина: 635 mm.
Висина: 780 mm.
Симплон на 210mm.
Бакелитен капак без софт механизам

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Roca Victoria”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани