contact@groskomerc.com.mk   076361310 / 02 5052715

Terra 55

9,750.00ден

  • Тоалета Terra 55cm
  • 100% изработена од медијапан со ПВЦ заштита

Категорија: Tags: ,

Опис

  • Тоалета Terra 55cm
  • 100% изработена од медијапан со ПВЦ заштита
  • Производител: Fiero Banyo
  • 2 години гаранција на мебел
  • Комбинација од бела боја и орев
  • Со вградена лед сијалица и штекер
  • Потекло: Турција

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Terra 55”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани