contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310

Биде F0042

4,990.00ден

Биде за моноблок 2042

 

Нема на залиха

Категорија: Tags: ,

Опис

Димензии: 540x360x430mm

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Биде F0042”

Може да ви се допаѓа и…

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани