contact@groskomerc.com.mk   076442392 / 076361310
Продажба!

Вградена рерна VOX EBB6505

13,690.00ден

Категорија:

Опис

Категорија Вградени рерни
Горен греач 1200 W
Долен греач 1100 W
Боја на контролниот панел Staklo
Тип на рерни Električna
Технологија Turbo рерна, Големина на рерната, Гратис кабли за струја, Две тепсии, Лесно чистење
Волумен на рерната 69 l
Контрола на преден панел Da
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 650x650x640 mm
Термостат за скара 1400 W
Електрилни дупли-двојна скара ??
Сет на скара Da
Вентилатор со грејачи 2000 W
Мрежна решетка 1
Нето тежина 29 кг
Светла рерна R600a
Многу големо надворешно стакло и мало внатрешно стакло со метална врата Да
Плитка сад за печење 1
Длабок сад за печење 1
Ширина 60 cm
Boja Црна
Вкупна тежина 31 kg
Гаранција 5 години
Димензии на уредот (ШxВxД) 595x595x575 mm
Класа на енергија A
Количински товар (40 ft HC контејнер) 216
Сила 3,1 kW
Тајмер Digitalen
Термостат Да, Механички

Грос Комерц т.д. Скопје ©2018. www.groskomerc.com.mk Сите права се задржани